Semesterstart og sånn

Nå er fadderuka over, og fagene har starter, og obligene renner inn. Mye har skjedd de siste ukene! Først og fremst så har jo jeg og Arne flytta inn i en superfin leilighet ved Lambertseter. Og har hatt en travel fadderuke som fadder. Og mye ny herlig faglig tilskudd. Tar INF1400 – Digital teknologi, INF1300 – Introduksjon til databaser, INF2220 – Algoritmer og datastrukturer og INF1060 – Introduksjon til operativsystemer og datakommunikasjon i år. Så har nok å henge fingrene i.

Men innimellom alt det der, så må jeg prøve å være leder for foreningen vår Cybernetisk Selskab. Hittil har det gått rimelig greit. I går hadde vi internfest i regi av kjellerstyret, med tema: barnebursdag!

Før internfesten var det også flyshow på Rådhusplassen, og jeg merker jeg savner kamerahuset mitt (som er knust, *snufs), og den awesome linsa mi. Med 55mm blir fly som en liten fluebæsj på en stor himmel..

Fikk iallefall sett Spitfire da 🙂

Ellers så fikk jeg fikset ferdig Ifi-blekka! Og så vant foreningen vår en pris for beste enkelttiltak for UiO200-bursdagsfesten 2. september i fjor (akkurat et år siden)! Det var pretty awesome.

 

Woop woop!

 

 

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: